Vitajte na našich stránkach

Ponúkame Vám ubytovanie v peknom a tichom prostredí Liptova pod úpätím vrchu Baranec v Západných Tatrách, vzdialené len 7 km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádza veľa zaujímavých kultúrnohistorických pamiatok.

Liptovská Mara - Vodné športy

Vodná nádrž Liptovská Mara s rozlohou 27 km2 a výškou hrádze 43 m je často navštevovanou lokalitou LIPTOVA. V lete ponúka široké možnosti pre vodné športy ( člnky, vodné bicykle, surfing, vodné skútre a iné ), kúpanie, golf, či najnovšie extrémne športy. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou s kapacitou 80 miest. Pre tých, ktorých láka windsurfing je v lete otvorené škola windsurfingu. V Liptovskom Trnovci je k dispozícii je bufet, požičovňa športových potrieb, minigolf, požičovňa člnov, výcvikové stredisko potápačov a trávnatá pláž.

Pohľad na liptovskú maru

Chata u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v samostatnej drevenej prístavbe rodinného domu vo dvore domácich na okraji obce Jakubovany v tichom prostredí pod vrchom Baranec v Západných Tatrách.

Drevenica u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v zrekonštruovanej drevenici v obci Jakubovany pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

Chalupa u Porubäna v Konskej

location

Ubytovanie v chalupe, v tichom prostredí v obci Konská, pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

top