Vitajte na našich stránkach

Ponúkame Vám ubytovanie v peknom a tichom prostredí Liptova pod úpätím vrchu Baranec v Západných Tatrách, vzdialené len 7 km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádza veľa zaujímavých kultúrnohistorických pamiatok.

Termálne kúpaliská Bešeňová

Areál Thermal Parku je veľmi obľúbený a hodne navštevovaný pre svoju liečivú geotermálnu vodu, ktorá ma priaznivé účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové ústroje, urologické a ženské choroby a kožné problémy. Vo vonkajšom areály Thermal Parku je celkom 13 bazénov, z toho 7 je otvorených celoročne. Teplota vody v bazénoch je 24-39 °C. Geotermálna voda je v 8 bazénoch, v ostatných je čistá, ohrievaná voda. K dispozícii je 25 m plavecký bazén, bazény s toboganmi, detský bazén s atrakciami, divoká rieka, preliezačky pre deti. V roku 2006 bol otvorený nový vnútorný areál s celoročnou prevádzkou s 3 vyhrievanými bazénmi – s veľkým plaveckým bazénom s toboganom, sedací bazén a detský bazén s atrakciami . Súčasťou Thermal Parku je Vitálny svet – wellness centrum, kde si môžete oddýchnuť, nájsť duševnú rovnováhu a posilniť imunitný systém. Vo wellness je pre Vás pripravená fínska sauna s ochladzovacím bazénom, rímska kúpeľ a bylinková, soľná a mentolová inhalácia, whirpool, hydromasážna sprcha, tepidárium, atrakciou je zlaté kreslo z 24 karátového zlata.

Chata u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v samostatnej drevenej prístavbe rodinného domu vo dvore domácich na okraji obce Jakubovany v tichom prostredí pod vrchom Baranec v Západných Tatrách.

Drevenica u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v zrekonštruovanej drevenici v obci Jakubovany pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

Chalupa u Porubäna v Konskej

location

Ubytovanie v chalupe, v tichom prostredí v obci Konská, pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

top