Vitajte na našich stránkach

Ponúkame Vám ubytovanie v peknom a tichom prostredí Liptova pod úpätím vrchu Baranec v Západných Tatrách, vzdialené len 7 km od Liptovského Mikuláša. V blízkom okolí sa nachádza veľa zaujímavých kultúrnohistorických pamiatok.

Turistické trasy v Roháčoch

V Roháčoch sú ideálne podmienky na vysokohorskú turistiku. Turisti sa môžu pohybovať v Roháčoch len po značkovaných chodníkoch, ktoré sú veľmi dobre udržiavané a značené a skutočne by nemal byť problém zablúdiť v týchto končinách sveta. Uvedené trasy dopručujem kombinovať medzi sebou - záleží od Vašej kondície a potreby. Osobne by som doporučil "tvrdý" prechod Roháčmi - teda vyraziť na jednej strane Roháčov a skončiť na opačnej strane Roháčov. Vynikajúce východiskové body sú napríklad Oravice, Zverovka, Zuberec, Žiar alebo Pribylina. Hlavne nech vyjde počasie, lebo nie je žiadna sranda zdolať napríklad Ostrý Roháč v nepriaznivom počasí.

Chata u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v samostatnej drevenej prístavbe rodinného domu vo dvore domácich na okraji obce Jakubovany v tichom prostredí pod vrchom Baranec v Západných Tatrách.

Drevenica u Porubäna v Jakubovanoch

Ubytovanie v zrekonštruovanej drevenici v obci Jakubovany pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

Chalupa u Porubäna v Konskej

location

Ubytovanie v chalupe, v tichom prostredí v obci Konská, pod vrchom Baranec v Západných Tatrách. Vhodné pre rodiny s deťmi.

top