Chalupa u Porubäna

V tichom prostredí na okraji obce Konská pod vrchom Baranec v Západných Tatrách, vzdialená 10km od Liptovského Mikuláša.

Vybavenie objektu

Chalupa disponuje kapacitou 9 postelí v troch izbách: štvorposteľovej, trojposteľovej a dvojposteľovej. V každej izbe je šatníková skriňa a komoda. V štvorposteľovej izbe je televízor a rozťahovací gauč.  V dvojposteľovej izbe je rozťahovací gauč, detská postieľka a televízor

V kuchynke v zníženom prízemí je chladnička s mrazničkou, plynový sporák, varná kanvica, hriankovač a jedálenská časť ( stôl, stoličky, lavica). Sociálne zariadenie v zníženom prízemí (WC, sprchovací kút a umývadlo) je spoločné pre všetky izby. V každej miestnosti je samostatné elektrické vykurovanie.

Chalupa má uzavretý oplotený dvor bez prítomnosti domácich. Hosťom je k dispozícii drevený altánok so záhradným nábytkom, mobilné ohnisko s kotlíkom a prenosný gril. Pre deti je pieskovisko a hojdačka. V cene ubytovania je aj biliard a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je  vo dvore aj pri objekte .

Cenník

Letná sezóna (20.6. – 31.8.) 15 €/osoba/noc min. 4 osoby min. 3 noci
14 €/osoba/noc min. 6 osôb min. 3 noci
Zimná sezóna (1.11. – 30.3.) 17 €/osoba/noc min. 4 osoby min. 2 noci
Mimosezóna 15 €/osoba/noc min. 4 osoby min. 2 noci
Silvester (27.12. – 3.1.) 18 €/osoba/noc min. 8 osôb min. 4 noci
Poplatok za psa 4 €/noc